Do osób, które chcą zbudować silną Markę Osobistą
w Branży Beauty, ale nie wiedzą, jak zacząć…

Prawdopodobnie to najlepsze porady na to, jak zbudować Silną Markę Osobistą i skutecznie pozyskiwać Klientów przez Media Społecznościowe w Branży Beauty

Budowanie marki osobistej, to nie jest już tylko modny trend. To skuteczne narzędzie, które ułatwia realizację wielu zawodowych celów i jednocześnie długi i obejmujący wiele obszarów proces. 

Budowanie marki osobistej trwa całe życie! 

Każda twoja decyzja ma wpływ na to, jak będzie wyglądała twoja zawodowa przyszłość, dlatego warto podejść do tego świadomie i z rozmysłem, i zacząć pracować na swój sukces już teraz!

Co znajdziesz w środku?

 • Czym jest Marka Osobista Branży Beauty 
 • Jakie są Cele Marki Osobistej 
 • Jak zbudować silną Markę Osobistą w 4 krokach 
 • Dlaczego zbudowanie marki osobistej jest  takie ważne 
 • Jak skutecznie pozyskiwać Klientów przez Media Społecznościowe w branży Beauty
 • Najczęstsze błędy w tworzeniu Marki Osobistej i jak ich nie popełniać

zdjęcia prezentacji 1,2

Mówi się, że jak Cię widzą, tak Cię piszą – w stwierdzeniu tym jest sporo racji. Zadbaj więc o to, jak postrzegają Cię inni, a zbudujesz podwaliny sukcesu w każdej dziedzinie swojego życia. 

Dlaczego powinieneś kupić kurs?

Jeśli zależy ci na dogłębnym zrozumieniu tematu i budowaniu silnej marki osobistej, która będzie trwała, to zdecydowanie powinieneś sięgnąć po ten kurs. Zrób to dla swojej osobistej efektywności. Rozjaśni on wiele kwestii, a na inne rzuci inne  światło, którego sam byś nie dostrzegł, na pewno zmusi cię do refleksji i spojrzenia na własną aktywność z zupełnie innej perspektywy.

Jestem osobą bardzo szczerą i ta cecha zdecydowanie wybrzmiewa w kursie. Nie owijam w bawełnę. Otwarcie mówię o konsekwencjach nieprzemyślanej aktywności oraz o tym, jak może ona wpłynąć na sposób, w jaki postrzegają nas inni. Robię to, by dać ci motywację do działania. Od ciebie zależy, czy z niej skorzystasz.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Ten Kurs w oczywisty sposób daje bardzo szybkie efekty oraz przyswojenie wiedzy i umiejętności. Kurs jest skierowany do osób pracujących w szeroko rozumianej branży beauty. Zalicza się do niej między innymi kosmetologia, kosmetyka, makijaż permanentny i fryzjerstwo, a także fryzjerstwo estetyczne.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Otrzymaj 4 Bonusy

Oto bonusy, jakie otrzymasz:

BONUS #1: Lista najlepszych nagłówków

Wartość: 25 zł

Tylko 20% przeczyta tekst, który zamieszczasz w reklamie, ale aż 80% przeczyta nagłówek.

Od nagłówka zależy czy skupisz wzrok czytelnika, zaciekawisz, zaintrygujesz go na tyle by chciał zgłębić się w dalszej części oferty.

Mając taką listę, możesz pisać świetne nagłówki, nawet jeśli jesteś słabym sprzedawcą. 

Co znajdziesz w środku?

 • Nagłówek proponujący coś, czego czytelnik pragnie
 • Nagłówek informacyjny
 • Nagłówek wzbudzający ciekawość

W sumie aż 96 nagłówków przykuwających uwagę!

BONUS #2: 90 Pomysłów na Posty

Wartość: 29,90 zł

NIE MASZ POMYSŁU NA POST? A MOŻE NIE CHCESZ TRACIĆ CZASU NA WYMYŚLANIE NOWYCH TREŚCI DO SWOICH SOCIAL MEDIÓW? MASZ PRZED SOBĄ E-BOOKA, KTÓRY RAZ NA ZAWSZE ROZWIĄŻE TWOJE PROBLEMY!

Tyle czytasz o tym, aby aktywnie i regularnie prowadzić Social Media. Jednak nie masz pomysłu na posty na FB. A tym samym problemem są dla Ciebie również pomysły na posty na Instagramie? Przygotowałam dla Ciebie pakiet. A w nim kreatywne 90 pomysłów na posty w Social Media dla Branży Beauty.

Dodatkowo

Wszystkie pomysły na posty na Facebooku znajdziesz w jednym pliku. Pomysły na posty na Instagramie również masz już z głowy. Bo możesz je publikować w innej kolejności. I stosować tak zwany recykling treści.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE POMYSŁY I ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

BONUS #3: Pakiet 90 gotowych grafik do użycia w reklamach lub postach

Wartość: 27,90 zł

NIE MASZ POMYSŁU NA POST? A MOŻE NIE CHCESZ TRACIĆ CZASU NA WYMYŚLANIE NOWYCH TREŚCI DO SWOICH SOCIAL MEDIÓW? MASZ PRZED SOBĄ E-BOOKA, KTÓRY RAZ NA ZAWSZE ROZWIĄŻE TWOJE PROBLEMY!

Branża Beauty nieustannie się rozwija, usługi kosmetyczne cały czas zyskują na popularności co powoduje, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych salonów. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i tym samym przejąć część lokalnego rynku w pierwszej kolejności należy zadbać o spójny i profesjonalny wizerunek. Im lepszy wizerunek, tym łatwiej zdobyć i utrzymać klienta.

To nie są tylko suche projekty. Stoją za nimi realne cele, które mają spełniać. Mają przede wszystkim budować spójny i profesjonalny wizerunek Twojego miejsca, ale także budować relacje z klientami, sprawiać, że będę czuli przynależność do Twojego salonu.

Zaufaj mi, a stworzymy z Twojego salonu miejsce, które pozostawi konkurencję daleko w tyle. To Ty wyznaczaj kierunki i trendy – pomogę Ci w tym.

Pakiet zawiera 90 gotowych grafik, które możesz użyć zarówno w reklamie, jak i w postach. W tej branży reklama musi być nastawiona na obietnicę pięknego wyglądu. Każdy klient oczekuje poprawy kondycji cery, włosów czy paznokci i jest skłonny za to zapłacić, jeśli go odpowiednio do tego przekonamy. Oczywiście, kolejne wizyty będą już efektem zadowolenia z wcześniej wykonanej usługi, ale nowego klienta trzeba zachęcić.

BONUS #4: Planner Dzienny 

Wartość: 29.90 zł

Planer dzienny to jedna z najpopularniejszych metod planowania. W końcu – codziennie coś się dzieje, prawda? 

Dlatego warto mieć dużo miejsca na codzienne zapiski, szczególnie jeżeli każdego dnia masz wiele spraw, którym musisz poświęcić, chociaż część uwagi.

Organizacja czasu to podstawowa zasada w drodze po sukces. Planer Dnia zapewnia efektywny i produktywny czas pracy. Pozwala uporządkować natłok zadań i zebrać myśli.

Każdy szablon planera dziennego składa się z trzech sekcji: plany, priorytety i zadania oraz notatki. W części dotyczącej planów znajduje się planer godzinowy – jest to sekcja przeznaczona na wpisanie wydarzeń, które odbywają się o konkretnej godzinie, na przykład spotkań czy imprez. Część poświęcona priorytetom i zadaniom to po prostu zwyczajna długa lista zadań, która pozwoli Ci nie zapomnieć o żadnej ważnej rzeczy, którą miałaś tego dnia zrobić. 

Co więcej, poprzez wyznaczenie priorytetów łatwiej będzie Ci zapanować nad tym, co danego dnia jest najistotniejsze i musi być wykonane, a co ewentualnie może zostać przesunięte na kolejny dzień. 

Dodatkowe miejsce na notatki pozwoli Ci zapisać wszystko, co jest ważne, a co nie jest konkretnym planem czy zadaniem. Może będzie to numer telefonu? Może imię i nazwisko osoby, z którą potrzebujesz się w danej sprawie skontaktować? A może po prostu więcej szczegółów dotyczących jednego z wydarzeń tego dnia czy też spraw, które masz do załatwienia.

Jeżeli planujesz codziennie, regularnie i bez przerw, planer dzienny 2023 będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki temu, że i tak planujesz codziennie, żadna kartka nie zostanie zmarnowana. 

Planner dzienny 2023 ma także zaletę, że możesz zapisywać wiele spraw z wyprzedzeniem, ponieważ kartki są z góry opisane dniami. W związku z tym możesz zapisać w nim wizytę u lekarza za 4 miesiące czy fryzjera za 2 tygodnie.

BONUS #2: 20 Przykładowych Tekstów Reklamowych

Wartość: 27.90 zł

 

Zabójczo skuteczne teksty reklamowe dla Branży Beauty, które wypromują twoją markę!

Teksty reklamowe są zdecydowanie najtrudniejszą dziedziną copywritingu. W kilku zdaniach trzeba bowiem wyrazić więcej niż tysiąc słów, a w dodatku być klarownym, pisać atrakcyjnie i przemawiać do emocji. 

To wcale nie łatwa sztuka, ale warta wysiłku – reklama jest w końcu dźwignią handlu. 

Co znajdziesz w środku?

20 Skutecznych tekstów reklamowych, które:

 •  zwiększą Twoją rozpoznawalność
 • polepszą konwersję
 • zbudują świadomość marki, zmuszając klientów do działania. 

Złe… zniweczą wszystkie Twoje dotychczasowe wysiłki. Musisz więc podejść do tego świadomie i z rozsądkiem. 

Jeśli przyciągniesz już klientów gotowymi tekstami reklamowymi, warto poświęcić także chwilę na to, by umożliwić trochę ciekawej treści w Twoich mediach społecznościowych. 

BONUS #5: 10 przykładów (szablony) zabójczo dobrych maili

Wartość: 29.90 zł

Trudno znaleźć firmę, w której nie wykorzystuje się mailingu. Nie zawsze jest stosowany w ten sam sposób, potrafi mieć różne funkcje i znaczenie, natomiast nie zmienia to faktu, że to jeden z najtańszych, najwygodniejszych, a przy tym nadal skuteczny sposób komunikacji z klientem. Ale czy na pewno? Dlaczego warto wykorzystać mailing w marketingu i jak go skutecznie zorganizować?

Mailing, czyli jedno z pierwszych narzędzi e-marketingu, także tym zmianom podlega. Dlaczego warto z niego korzystać?Niezależnie od tego jakie masz zdanie na ten temat i jakie masz podejście do mailingu, z pewnymi argumentami nie ma co walczyć. 

Oto kilka z nich:

 • Niskie lub zerowe koszty – mailing wiąże się ze zdecydowanie niższymi wydatkami, niż w przypadku reklamy tradycyjnej, albo innych form komunikacji z naszymi klientami. W zasadzie można powiedzieć, że można go skutecznie stosować za darmo.
 • Wygoda – nawet duże kampanie mailowe i ambitne projekty wygodnie zaplanujesz i zrealizujesz siedząc przy komputerze. Nie musisz mieć zespołu fachowców, zaawansowanych narzędzi, specjalnych warunków. Możesz przygotować sobie gotowe szablony, ułatwić sobie pracę na różne sposoby.
 • Szybkość – mailing daje możliwość wysyłania naszych treści niemal w czasie rzeczywistym. Kilka sekund od wysłania e-maila, ląduje on w skrzynce odbiorczej i wiele innych zalet!

Dodatkowo

Wszystkie pomysły na posty na Facebooku znajdziesz w jednym pliku. Pomysły na posty na Instagramie również masz już z głowy. Bo możesz je publikować w innej kolejności. I stosować tak zwany recykling treści.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE POMYSŁY I ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

🔔 Podsumowując:

Wartość samych bonusów szacuję na 88 zł.

Do tego dochodzi wartość kursu, który szacuję na 299 zł. 

Czyli za wszystko musiałbyś zapłacić jakieś 388 zł.

Ale…nie musisz płacić pełnej ceny 388 zł. Nawet nie musisz płacić 50% tej kwoty!

Teraz kurs kosztuje tylko 47 zł.