Zobacz, jak skutecznie sprzedawać i całkowicie zdominować konkurentów.

Dzięki tej strategii precyzyjnie trafisz w osoby, które zechcą od Ciebie kupić!

Obecnie w każdej branży i na każdym polu sprzedawców jest więcej niż kupujących i nigdy wcześniej konkurencja nie była tak zaciekła. W obecnych czasach sprzedaż jest procesem o wiele bardziej skomplikowanym niż w przeszłości i wymaga większej koncentracji i jasności. 

Trzeba mieć absolutnie wyraźny obraz swojego idealnego klienta, czyli osoby, która będzie w stanie i zechce kupić oferowany przez ciebie produkt czy usługę i to w możliwie najkrótszym czasie. I gdy już to wszystko sobie zdefiniujesz i przemyślisz, to zadaj sobie pytanie: “ Dlaczego ten idealny klient miałby kupić u ciebie, a nie u konkurencji?” Zastanów się, co ci daje przewagę konkurencyjną?

Oto co konkretnie znajdziesz w kursie:

 

 • Wiedz, co sprzedajesz
 • Przede wszystkim relacja i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami
 • Potęga uśmiechu 
 • Wiarygodność 
 • Kiedy Klient chce to przemyśleć
 • Działania do przećwiczenia dla Ciebie
 • Zamknięcie sprzedaży na „gorący przycisk”
 • Zamknięcie sprzedaży „na uczciwą propozycję”
 • Sprzedawaj Siebie samemu sobie
 • Sprzedawaj siebie innym
 • W jaki sposób powiązać siebie z usługą, tak, by najpierw sprzedać siebie.
 • Cztery zalecenia dotyczące sztuki sprzedawania.
 • Co daje ci przewagę konkurencyjną?
 • Zacznij rozmawiać, zamiast sprzedawać
 • Jak sprzedawać usługi, produkty i wszystko inne

Ale to jeszcze nie wszystko…

Mam dla Ciebie wspaniałe bonusy, które same w sobie są więcej warte, niż cały materiał!

Oto bonusy, jakie otrzymasz:

BONUS #1: Lista najlepszych nagłówków

Wartość: 29 zł

Tylko 20% przeczyta tekst, który zamieszczasz w reklamie, ale aż 80% przeczyta nagłówek.

Od nagłówka zależy czy skupisz wzrok czytelnika, zaciekawisz, zaintrygujesz go na tyle by chciał zgłębić się w dalszej części oferty.

Mając taką listę, możesz pisać świetne nagłówki, nawet jeśli jesteś słabym sprzedawcą. 

Co znajdziesz w środku?

 • Nagłówek proponujący coś, czego czytelnik pragnie
 • Nagłówek informacyjny
 • Nagłówek wzbudzający ciekawość

W sumie aż 96 nagłówków przykuwających uwagę!

BONUS #2: 20 Przykładowych Tekstów Reklamowych

Wartość: 27.90 zł

 

Zabójczo skuteczne teksty reklamowe dla Branży Beauty, które wypromują twoją markę!

Teksty reklamowe są zdecydowanie najtrudniejszą dziedziną copywritingu. W kilku zdaniach trzeba bowiem wyrazić więcej niż tysiąc słów, a w dodatku być klarownym, pisać atrakcyjnie i przemawiać do emocji. 

To wcale nie łatwa sztuka, ale warta wysiłku – reklama jest w końcu dźwignią handlu. 

Co znajdziesz w środku?

20 Skutecznych tekstów reklamowych, które:

 •  zwiększą Twoją rozpoznawalność
 • polepszą konwersję
 • zbudują świadomość marki, zmuszając klientów do działania. 

Złe… zniweczą wszystkie Twoje dotychczasowe wysiłki. Musisz więc podejść do tego świadomie i z rozsądkiem. 

Jeśli przyciągniesz już klientów gotowymi tekstami reklamowymi, warto poświęcić także chwilę na to, by umożliwić trochę ciekawej treści w Twoich mediach społecznościowych. 

BONUS #3: 90 Pomysłów na Posty

Wartość: 36 zł

NIE MASZ POMYSŁU NA POST? A MOŻE NIE CHCESZ TRACIĆ CZASU NA WYMYŚLANIE NOWYCH TREŚCI DO SWOICH SOCIAL MEDIÓW? MASZ PRZED SOBĄ E-BOOKA, KTÓRY RAZ NA ZAWSZE ROZWIĄŻE TWOJE PROBLEMY!

Tyle czytasz o tym, aby aktywnie i regularnie prowadzić Social Media. Jednak nie masz pomysłu na posty na FB. A tym samym problemem są dla Ciebie również pomysły na posty na Instagramie? Przygotowałam dla Ciebie pakiet. A w nim kreatywne 90 pomysłów na posty w Social Media dla Branży Beauty.

Dodatkowo

Wszystkie pomysły na posty na Facebooku znajdziesz w jednym pliku. Pomysły na posty na Instagramie również masz już z głowy. Bo możesz je publikować w innej kolejności. I stosować tak zwany recykling treści.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE POMYSŁY I ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

BONUS #5: 10 przykładów (szablony) zabójczo dobrych maili

Wartość: 29.90 zł

Trudno znaleźć firmę, w której nie wykorzystuje się mailingu. Nie zawsze jest stosowany w ten sam sposób, potrafi mieć różne funkcje i znaczenie, natomiast nie zmienia to faktu, że to jeden z najtańszych, najwygodniejszych, a przy tym nadal skuteczny sposób komunikacji z klientem. Ale czy na pewno? Dlaczego warto wykorzystać mailing w marketingu i jak go skutecznie zorganizować?

Mailing, czyli jedno z pierwszych narzędzi e-marketingu, także tym zmianom podlega. Dlaczego warto z niego korzystać?Niezależnie od tego jakie masz zdanie na ten temat i jakie masz podejście do mailingu, z pewnymi argumentami nie ma co walczyć. 

Oto kilka z nich:

 • Niskie lub zerowe koszty – mailing wiąże się ze zdecydowanie niższymi wydatkami, niż w przypadku reklamy tradycyjnej, albo innych form komunikacji z naszymi klientami. W zasadzie można powiedzieć, że można go skutecznie stosować za darmo.
 • Wygoda – nawet duże kampanie mailowe i ambitne projekty wygodnie zaplanujesz i zrealizujesz siedząc przy komputerze. Nie musisz mieć zespołu fachowców, zaawansowanych narzędzi, specjalnych warunków. Możesz przygotować sobie gotowe szablony, ułatwić sobie pracę na różne sposoby.
 • Szybkość – mailing daje możliwość wysyłania naszych treści niemal w czasie rzeczywistym. Kilka sekund od wysłania e-maila, ląduje on w skrzynce odbiorczej i wiele innych zalet!

Dodatkowo

Wszystkie pomysły na posty na Facebooku znajdziesz w jednym pliku. Pomysły na posty na Instagramie również masz już z głowy. Bo możesz je publikować w innej kolejności. I stosować tak zwany recykling treści.

WYKORZYSTAJ WSZYSTKIE POMYSŁY I ZBUDUJ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ!

BONUS #4: Planner Dzienny 

Wartość: 29.90 zł

Planer dzienny to jedna z najpopularniejszych metod planowania. W końcu – codziennie coś się dzieje, prawda? 

Dlatego warto mieć dużo miejsca na codzienne zapiski, szczególnie jeżeli każdego dnia masz wiele spraw, którym musisz poświęcić, chociaż część uwagi.

Organizacja czasu to podstawowa zasada w drodze po sukces. Planer Dnia zapewnia efektywny i produktywny czas pracy. Pozwala uporządkować natłok zadań i zebrać myśli.

Każdy szablon planera dziennego składa się z trzech sekcji: plany, priorytety i zadania oraz notatki. W części dotyczącej planów znajduje się planer godzinowy – jest to sekcja przeznaczona na wpisanie wydarzeń, które odbywają się o konkretnej godzinie, na przykład spotkań czy imprez. Część poświęcona priorytetom i zadaniom to po prostu zwyczajna długa lista zadań, która pozwoli Ci nie zapomnieć o żadnej ważnej rzeczy, którą miałaś tego dnia zrobić. 

Co więcej, poprzez wyznaczenie priorytetów łatwiej będzie Ci zapanować nad tym, co danego dnia jest najistotniejsze i musi być wykonane, a co ewentualnie może zostać przesunięte na kolejny dzień. 

Dodatkowe miejsce na notatki pozwoli Ci zapisać wszystko, co jest ważne, a co nie jest konkretnym planem czy zadaniem. Może będzie to numer telefonu? Może imię i nazwisko osoby, z którą potrzebujesz się w danej sprawie skontaktować? A może po prostu więcej szczegółów dotyczących jednego z wydarzeń tego dnia czy też spraw, które masz do załatwienia.

Jeżeli planujesz codziennie, regularnie i bez przerw, planer dzienny 2023 będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dzięki temu, że i tak planujesz codziennie, żadna kartka nie zostanie zmarnowana. 

Planner dzienny 2023 ma także zaletę, że możesz zapisywać wiele spraw z wyprzedzeniem, ponieważ kartki są z góry opisane dniami. W związku z tym możesz zapisać w nim wizytę u lekarza za 4 miesiące czy fryzjera za 2 tygodnie.

🔔 Podsumowując:

Wartość samych bonusów szacuję na 163 zł. Wiem, że te bonusy są warte każdej ceny. 

Ale tylko teraz otrzymasz je zupełnie za darmo.

Nie musisz nic więcej dopłacać. Doskonale rozumiem, jak te bonusy są dla Ciebie ważne. Nie tylko pozwalają skutecznie komunikować się z klientem, ale i pozwalają więcej zarabiać.

Dlatego pomimo tego, że są warte 163 zł to teraz otrzymasz je za darmo!

Świetnie, ale ile kosztuje ten materiał?

Przeciętna agencja reklamowa bierze za ustawienie reklamy 2000 zł + vat

A z doświadczenia wiem, że 98% agencji nie ma pojęcia, co robi. Co oznacza, że możesz narobić sobie kosztów, a nie zobaczyć ŻADNYCH EFEKTÓW. Dodatkowo będziesz rozczarowany, bo nie pozyskałeś żadnych nowych klientów.

Dlatego chcę ci pomóc!

Ale, wiem co sobie pomyślisz …

“Skąd mam wiedzieć, że mi pomożesz?”.

Otóż …

Daję Ci najlepszą możliwą wiedzę za marne 299 zł 47 zł.

Plus, otrzymujesz za darmo bonusy warte 163 zł.

Dlaczego proponuję takie warunki skoro mój system działa?

Wiem, że mój system działa i jeśli dzięki niemu zarobisz m.in. 100X tyle, to polecisz mnie swoim znajomym, co będzie oznaczać, że jeszcze więcej osób o mnie usłyszy, a dzięki temu umocnię swoją pozycję na rynku. 

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dane logowania do platformy i natychmiast możesz zacząć się uczyć, a następnie testować te strategie u siebie.

Otrzymasz materiał wideo, e-booki i same konkrety!

Jesteś już gotowy na masowe pozyskiwanie klientów z płatnej reklamy?

Tak! Jestem gotowy od razu uruchomić kurs,  zacząć się uczyć i wdrażać pozyskaną wiedzę w praktykę! 

Chcę skorzystać z okazji, że Twój kurs kosztuje jedynie 299 zł 47 zł. 


Dodatkowo otrzymasz jeszcze 5 bonusów o wartości 163 zł absolutnie za darmo!

Bonus 1: Lista najlepszych nagłówków (wartość 29 zł)

Bonus 2: 20 Przykładowych Tekstów Reklamowych (wartość 27.90 zł)

Bonus 3: 90 Pomysłów na Posty (wartość 36 zł)

Bonus 4:10 Szablonów zabójczo skutecznych emaili (wartość 29.90 zł)

Bonus 5: Planner Dzienny (wartość 29.90 zł)

Podsumowując, biorę kurs “Sprzedaż i Obsługa Klienta” w cenie promocyjnej za 47 zł, oraz 3 dodatkowe bonusy warte 163 zł i w ciągu 5 minut po zakupie biorę się do studiowania tych metod!

Cena standardowa: 463 zł,

aktualnie 47 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Kliknij poniżej i dołącz do kursu…
47 zł